אודות מיכל עדי קוסמטיקה טבעית בע''מ

סיפורו של המותג מיכל עדי החל מתוך הכמיהה שלנו לסייע לאנשים לצד הנטייה לטיפוח.

אנו מבינים שאורח חיים בריא אינו יכול לכלול רק תזונה בריאה ופעילות גופנית, אלא חלק חשוב ומרכזי ממנו הוא התכשירים שאנו משתמשים באופן יומיומי. מכאן עלה הצורך להעניק ללקוחותינו את המוצרים הטבעיים ברמה הגבוהה ביותר.

וכך נוצר הפלא…

כבר מההתחלה יצאו מוצרים מהרכבים משובחים שהוכיחו את השפעתם על העור. 

מאחורי כל מוצר יש המון מחשבה, על מנת לתת מענה גם לחיצוניות של העור וגם לשיקום ולשיפור מבפנים. כדי להבין זאת עליך לנסות ולהיווכח בעצמך בהרגשה הנפלאה.

המוצרים שנרקחו הם תוצר של תהליך ארוך שכלל בדיקות מרובות, שימוש במיצוי הצמחי, חקר, הרכבת נוסחאות, הוספת ויטמינים, מינרלים וחומרים טבעיים שידועים בתרומתם להזנת העור ועוד.

השמנים האתריים המצויים בתוך כל מוצר חודרים אל העור ובכך משמשים כמוליך ליתר החומרים המצויים במוצר. התוצאות המתקבלות הן עור מחודש, משוקם, רענן, חיוני ונעים. תוך ימים ספורים ניתן יהיה להרגיש שינוי בתחושה ובנראות העור. התמדה לאורך זמן תוביל לשינוי.

מבחינת המרקם דאגנו שהקרם ייספג מהר אך ייתן מספיק לחות, על מנת שהפנים יקבלו מעט ברק ומראה בריא. את כל אלו מלווה לאורך כל היממה ניחוח נעים שתורם לתחושת נינוחות. כתוצאה מכך, לקוחות שמשתמשים במוצרים אלו, זוכים לשיקום העור ולהאטה בתהליכי הזדקנות העור.

המוצרים מרוכזים, עשירים ובריאים, אין שימוש בחומרים החשודים כבעייתיים ומזיקים כגון נגזרות נפט, מסירי שומן, מקציפים או כל חומר כימי המזיק לעור ולגוף האדם. כמו כן המוצרים לא נוסו על בעלי חיים. התכשירים עדינים לשימוש.

מייסדת החברה הינה מיכל עדי, בוגרת לימודי נטורופתיה, בעלת תואר N.D. הלימודים כללו קוסמטיקה טבעית, תזונה, צמחי מרפא, ארומתרפיה ועוד. עוד בהיותה בשלבים המוקדמים של לימודי צמחי המרפא נשאבה לתוך החומר והתחילה ליישם ולהכין מרקחות בבית, ולשלב את הידע מעולם הצמחים עם השמנים יחד.